Menu dodatkowe
Dane zakładu

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Pasym Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 22 B

12-130 Pasym

NIP: 745-184-58-78

REGON: 361724646

Konto bankowe:BS Szczytno o/Pasym

58 8838 1060 2009 0600 0879 0002

Ogłoszenia


KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH.
Informacje archiwalne dotyczące odwołanego przetargu na budowę budynku wielorodzinnego w Pasymiu . ogłoszono - 22 sierpień 2017r.

___________________________________________________________________________

2016.03.15

Szanowni Państwo!

Gmina Pasym wraz z Zakładem Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Pasym Spółką z o. o. -zarządcą zasobów komunalnych przygotowały koncepcję powiększenia gminnego zasobu mieszkaniowego. W ramach realizacji tego zadania zamierzamy w najbliższym czasie podjęcie budowy nowych budynków mieszkalnych. W celu prawidłowego zdefiniowania potrzeb mieszkaniowych musimy stworzyć bazę danych określającą potrzeby mieszkaniowe z uwzględnieniem oczekiwań wszystkich chętnych, którzy są zainteresowani nabyciem mieszkania w nowym budynku na preferencyjnych warunkach. Aby prawidłowo ocenić skalę potrzeb mieszkaniowych zwracamy się do Państwa o wypełnienie ankiety informacyjnej. Dane z ankiety pozwolą nam poznać Państwa opinie, a także prawidłowo ocenić skalę potrzeb mieszkańców w zakresie budownictwa komunalnego z sukcesywnym wykupem mieszkań, realizowanego w ramach budowy nowych budynków mieszkalnych.

Ankieta do pobrania

2016.01.28


___________________________________________________________________________

2015.10.30

O G Ł O S Z E N I E

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Pasymiu informuje o konieczności uregulowania należności za groby, w których pochówku dokonano ponad 20 lat temu. Wniesienia opłaty oczekujemy w przeciągu roku. Po tym czasie możliwy będzie pochówek innej zmarłej osoby w tym miejscu. Chcących wnieść opłaty informujemy, że Biuro ZGKiM przy ul.Żurawiej 3 w Pasymiu będzie czynne wyjątkowo w dniach 1 i 2 listopada w godz. 10-14 . Petentów zapraszamy również w pozostałe dni od poniedziałku do piątku w godz. 7-15.

___________________________________________________________________________

Losowe zdjęcie

Aktualności

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Pasym Sp. z o.o. informuje o konieczności uregulowania należności za groby, w których pochówku dokonano ponad 20 lat temu. Wniesienia opłaty oczekujemy w przeciągu roku. Po tym czasie możliwy będzie pochówek innej zmarłej osoby w tym miejscu. Chcących wnieść opłaty informujemy, że Biuro ZGKiM Sp. z o.o. przy ul.Kościuszki 22B w Pasymiu będzie czynne wyjątkowo w dniach 1 i 2 listopada w godz. 10-14 . Petentów zapraszamy również w pozostałe dni od poniedziałku do piątku w godz. 7-15.

Strona główna Strona główna Mapa strony Kontakt